Kdo jsme?

Jsme sdružení procesních specialistů.
Naši specialisté mají minimálně 13 let zkušeností v oblasti procesního, projektového a programnového řízení. Náš hlavní záměr je dosáhnout vašeho progresu, a to je hlavní metrikou našeho úspěchu.

Disponujeme zkušenostmi z největších organizací na trhu ve finančním, telekomunikačním, retailovém, utilitním a i jiném oboru.

Zajišťujeme přenos know how na mladší generaci prostřednictvím spolupráce s Universitami.
Členové našeho týmu působí rovněž jako profesionální lektoři, pedagogové na vysokých školách a věnují se disciplíně procesního řízení i v rámci věděckých prací.

Procesní řízení považujeme za vědeckou disciplínu s jejíž pomocí se dá zcela změnit a zefektivnit organizace a velmi rádi vám doručíme výsledky ve vaší organizaci.

Až reálný výsledek považujeme za cíl.
Práce našeho specialisty končí až v okamžiku, kdy získáte reálný výsledek díky nasazení procesního řízení. Pracujeme se specifickou metodikou a velmi rádi na vás přeneseme zkušenosti z reálných aplikací procesního řízení, abychom pro vásmaximalizovali efekt doručené změny.

 

Novinky společnosti

1.září 2012

Rozšíření nabídky pro distributory.
Je připraven balíček pro spolupracující distributorské subjekty.

25.srpna 2012

Nový web.
Velmi rádi vas informujeme o spuštění nového webu, abychom pro vás zajistili maximum dostupných informací.

3.října 2011

Spolupracujeme s itSMF.
Rozšířili jsme naši působnost i na kolegy z itSMF pro zajištění aktuálních znalostí best practise v různých oblastech businessu.