Systém eMerkur
city

K čemu systém slouží?
Systém zajišťuje podporu vašich firemních procesů pro zvýšení efektivity, snížení nákladovosti v řádu desítek %. Systém je stavebnicový a vyberete si pouze služby, které potřebujete. Pomůžeme vám vyzkoušet si možné přínosy při minimální investici. Získáte znalosti best practise dostupné na trhu, včetně konkrétních podnětů. Pomůžeme vám růst.


Jsme hlavně procesní portál.
Najdete u nás informace o procesech, které by ve vaší firmě neměly chybět. Řekneme vám, jak by vybrané procesy měly vypadat. Zjistíte, jak byste měli procesy řídit, abyste z nich vytěžili maximum. Nabídneme vám možnost řídit své procesy, aniž byste museli zásadně investovat. Získáte názory nejlepších procesních specialistů na trhu. S námi budete vždy o krok napřed.


Co můžete hlavně očekávat?
Zjistíte, co se vlastně všechno ve vaší firmě děje a proč. Dostanete pod plnou kontrolu všechny aktivity. Nadbytečné aktivity můžete minimalizovat, nebo zrušit. Klíčové aktivity můžete signifikantně posílit. Každý den budete mít přehled co se vaší firmě děje a zda je to ve správné kvalitě, jakou očekáváte. Budete znát výkonnost a efektivitu vašich aktivit. Poznáte jakou kapacitu si můžete dovolit. Získáte komplexní informační bázi pro minimalizaci nákladů vašich procesů a rovněž dostanete bázový nástroj pro strategické plánování.


Co budete mít v ruce?
Každý manažer vaší firmy dostane do ruky operativní dashboard (soubor grafů na základě klíčových metrik), který bude zaměřen na jeho problematiku. Dashboard bude obsahovat x (obvykle cca 6) grafů, které budou zobrazovat, jak funguje jeho svěřená oblast s nastavenými proaktivními alerty, aby umožnila manažerovi proaktivně reagovat na negativní trendy, tkeré se v jeho oblasti projeví. Jednotlivé grafy budou proklikávací na nižší úroveň. až na granularitu smysluplných aktivit, ke kterým budou přiřazené specifické metriky, které budou automaticky odpovídat, co dělat v případě, že bude trend této metriky negativní z pohledu svěřené oblasti příslušného manažera.